PRZEGLADY SPRZĘTU SOI wg
PN EN 365

SZKOLENIA PRZEMYSŁOWE

SZKOLENIA WSPINACZKOWE

TREKKINGI

WYPRAWY

WYJAZDY NA ZAMÓWIENIE

STRONA GŁÓWNA

..O FIRMIE...

KONTAKT

CIEKAWE LINKI

GALERIA

SKLEP ZE SPRZĘTEM


TENT PEAK>>>>
Ten leżący w sanktuarium Annapurny w Himalajach szczyt trekingowy o wysokości 5663 m.n.p.m. wymaga wykupienia zezwolenia. Proponujemy 3 tygodniowy pobyt doświadczonym turystom górskim.

ISLAND PEAK>>>>
Chyba najpopularniejszy z himalajskich szczytów trekingowych. Tylko zaawansowani turyści mogą pokusić się o wejście na jego szczyt o wysokości 6189 m.n.p.m. Wymaga wykupienia zezwolenia.

INDIE - LADAKH - MAŁY TYBET
Wejście na Stok Kangri - 6123m>>>>

W programie zwiedzanie doliny Indusu oraz wejście na szczyt. Propozycja dla turystów górskich z doświadczeniem
Czas trwania łącznie ze zwiedzaniem Delhi - dwa tygodnie.

ACONCAGUA>>>>
Najwyższy szczyt obu Ameryk znajduje się na terytorium Argentyny w paśmie Kordylierów. Wejście na Aconcagua - 6996 m.n.p.m. to ogromne osiągnięcie dla każdego turysty górskiego. Propozycja zawiera trzy tygodniowy pobyt z wejściem drogą normalną od Plaza de Mulas.

KILIMANJARO>>>>
Wyjazd do Tanzanii z wejściem na KILIMANJARO-5895 m n.p.m. . Łakomy kąsek dla turystów górskich z doświadczeniem. Najwyższy szczyt Afryki, jest zaliczany do Korony Ziemi to znaczy najwyższych szczytów poszczególnych kontynentów

ARARAT>>>>
W programie wejście na dwa wielkie wulkany: Mt. Suphan - 4058 oraz Mt. Ararat - 5165. Przelot samolotem do i z Van. W drodze powrotnej dwudniowy pobyt w Stambule. Wyjazd dla turystów górskich, czas trwania do 14 dni.

MONT BLANC>>>>
W programie szkolenie lodowe oraz wejście na najwyższy szczyt Alp - Mont Blanc 4807 m.n.p.m. Ze względu na warunki pogodowe wyjazd realizujemy na przełomie lipca i sierpnia. Wyjazd dla średnio zaawansowanych turystów górskich oraz wspinaczy, czas trwania do 10 dni.

WULKANY MEKSYKU>>>>
Propozycja wyjazdu do Meksyku z wejściem na wulkany IZTACCIHUATL-5286 m n.p.m. oraz ORIZABA-5636 m n.p.m. Łakomy kąsek dla turystów górskich z doświadczeniem a także zdobywców szczytów alpejskich.


*Last Minute

*Ubezpieczenia

*Pogoda

*Zdrowie i kondycja fizyczna

*Karta rabatowa

Sklep ze sprzętem

PRZEGLADY SPRZĘTU SOI wg
PN EN 365

SZKOLENIA PRZEMYSŁOWE

SZKOLENIA WSPINACZKOWE

TREKKINGI

WYPRAWY

WYJAZDY NA ZAMÓWIENIE

STRONA GŁÓWNA

..O FIRMIE...

KONTAKT

CIEKAWE LINKI

GALERIA

SKLEP ZE SPRZĘTEM

© 2005 hepi.szczecin.pl | Design Pawel Szczepaniak